Ajurvéda MB

Čechova 777
Mladá Boleslav
293 01

Jarmila Klacková
Tel.: +420 606 900 366

Kateřina Kulíková
Tel.: +420 724 270 269

Monika Palounková
Tel: +420 777 310 578

Metabolic balance® - unikátní výživový program pro ozdravení organismu a zhubnutí

1.2.2019


Již 6. rokem nabízíme v našem centru výživový program Metabolic balance®. Máme více než 100 klientů a velmi dobré výsledky s ozdravením těla a zhubnutím.

 

3 jídla denně, specifický výběr potravin pro každého individuálně, osobní přístup, osobní doporučení..... To je Metabolic balance v Mladé Boleslavi v centru Ajurvéda MB.

 

Sama jsem prošla programem Metabolic balance® před 7 lety, kdy jsem po porodu druhéhé syna nosila několik nadbytečných kilogramů... Netušila jsem, co mi změna stravování přinese. Nejenže jsem trvale zhubla 9 kg, ale stala jsem se poradcem pro Metabolic balance®, abych mohla šířit osvětu v oblasti výživy a stravování dále.

 

Před 3 lety se mi narodil třetí syn. Během své profesní pauzy jsem se i nadále věnovala výživě a jako poradce jsem pracovala i s miminkem. Byl přítomen na našich kurzech vaření podle principů Metabolic balance®, Metabolic balance® se stal mým životním stylem a miluji vaření podle Metabolic balance®, které je efektivní a z čerstvých surovin. Npoužíváme instantní jídlo, žádné koktejly ani potravinové doplňky. Na to jsem velmi hrdá.

 

Příroda nám každému do vínku nadělila určitý předpoklad toho, co je pro nás přirozené a co naše tělo ocení, z čeho si dokáže vybudovat kvalitní a zdravé tkáně a co nám přinese psychickou a duševní pohodu.  Mnohdy se ale vinou nevhodného životního stylu dostaneme mimo svůj střed. Začneme ujíždět na jídle nebo nápojích, které nám nedělají dobře. Zpočátku obvykle necítíme, že je "něco" špatně. Časem se ale stává, že se tělo ozve - buď v podobě bolesti, nemoci či únavy, nebo tukovými polštáři, které nám už vadí. 

 

Ideální je se do takového stavu nedostat:-) Preventivně si udržovat harmonický jídelníček, respektovat svoje potřeby - především vnímat přirozený hlad, potřebu spánku a odpočinku, hýbat se a dýchat! 

 

Metabolic balance® představuje způsob, jak se navracet ke svému středu. Pomůže nám odbourat nešvary, které jsme si "vypěstovali" v průběhu let, a které nás dostali do nekomfortní zóny - buď se projeví tělesná disharmonie v podobě vysokého krevního tlaku, vysokého cholesterolu, metabolických poruch nebo syndromů, bolesti hlavy, kožních potíží, zažívacích potíží, kilogramů navíc, obezity a nadváhy a dalších.

 

Metabolic balance® vychází z individuálního nastavení: tělesné analýzy, podrobných laboratorních vyšetření krve (hematoligie a biochemie), akutálního zdravotního stavu, užívaných léků a potravinových averzí či intolerancí.

 

Máme velmi dobré zkušenosti s lidmi, kteří měli vysoký cholesterol, vysoký krevní tlak, žaludeční či zažívací potíže, kožní potíže, hormonální nerovnováhu, onemocnění štítné žlázy. Našim klientům se podařilo zhubnout dohromady stovky kilogramů.

 

NEJSME DIETA NA PÁR DNÍ! Metabolic balance® je trvalá změna životního stylu - zpočátku přísně regulovaná! Později se v podobě životního stylu stává naší součástí. Vaření podle Metabolic balance® je rychlé, efektivní, čerstvé a nabízí nekonečně možností. 

 

Podporuji své klienty recepty na individuální vaření, motivací, dozorem a přátelským přístupem. Organizuji kurzy vaření pro bližší seznámení se, jak na to!

 

Aktuální cena programu je 8 900,- Kč a zahrnuje vstupní pohovor, tělesnou analýzu na diagnostické váze TANITA, předání plánu s osobním doporučením, kontrolní schůzky vždy s měřením a vážením - minimálně 10 schůzek. 

 

OD 1. DUBNA 2019 SE CENA ZA PROGRAM Metabolic balance® ZVYŠUJE NA 11 500,- Kč - vzhledem k novým smlouvám pro ČR.

 

I pčes toto zdražení věřím, že si Metabolic balance® zaslouží pozornost - vede k trvalé změně životního stylu a ozdravení těla. Vše máme ve svých rukách!

 

Přeji hodně zdraví a těším se na setkání v centru Ajurvéda MB!

 

Jarmila Klacková - poradce pro Metabolic balance®

tel: 606 900 366

 Autor:Jarmila Klacková